18 Лютий 2021

Відбувся освітній форум “Impact of Technology: How to survive E-learning”

18 лютого 2021 року на кафедрі іноземних мов Українського державного університету залізничного транспорту, за сприянням вчителів іноземних мов та учнів випускних класів шкіл Харківського району відбувся Освітній форум «Impact of Technology: How to survive Elearning»

Враховуючи вражаючу кількість учасників, яких було щонайменше 69 чоловік, можна із впевненістю сказати, що головна мета заходу – надання підростаючому поколінню можливості сформувати свою точку зору та виставити її на розсуд аудиторії, а також сприяння ораторським здібностям учнів, виконана в повній мірі.

Височанська СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.Л. Пшенички

Коротичанський ліцей

Організатори форуму виражають величезну подяку викладачам та учням КЗ Пісочинського ліцею, Височанської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.Л. Пшенички,  Коротичанського ліцею, Покотилівського ліцею «Промінь», Харківського технологічного ліцею №9, Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» за професіоналізм та сумлінність у підготовці та участі в івенті.