16 Грудень 2022

Відбувся освітній форум “Quality of Life: What can be done to improve the LQI in Ukraine? (LQI – Life Quality Index) 2”

15 листопада 2022 року на кафедрі іноземних мов Українського державного університету залізничного транспорту, за сприянням вчителів іноземних мов та учнів випускних класів шкіл Харківського району відбувся Освітній форум Quality of Life: What can be done to improve the LQI in Ukraine? (LQI – Life Quality Index)

Головна тема форуму – якість життя – це оцінка певного набору умов та характеристик життя людини, а також ступінь задоволеності людиною тими умовами та характеристиками життя. Ні для кого не секрет, що людина страждає від низької якості життя незалежно від професії, сімейного стану, країні проживання та ряду інших умов. Отже, підтримання високої якості життя необхідне людині постійно. З дитинства людина сама прагне до покращення якості життя – отримує освіту, працює, прагне зробити кар’єру та прикладає зусиль аби добитися визнання у суспільстві.

Враховуючи вражаючу кількість учасників для такого непростого часу, яких було щонайменше 50 чоловік, можна із впевненістю сказати, що головна мета заходу – надання підростаючому поколінню можливості сформувати свою точку зору та виставити її на розсуд аудиторії, а також сприяння ораторським здібностям учнів, виконана в повній мірі

Організатори форуму виражають величезну подяку викладачам та учням КЗ Пісочинського ліцею, Височанської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.Л. Пшенички,  Коротичанського ліцею, Покотилівського ліцею «Промінь», Комунального закладу «Височанський ліцей №2 височанської селищної ради харківського району харківської області», Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» за професіоналізм та сумлінність у підготовці та участі в івенті.