18 Вересень 2020

ВІДБУВСЯ СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР У ФОРМАТІ ZOOM

ВІДБУВСЯ СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР У ФОРМАТІ ZOOM ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ТА АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

У рамках реалізації академічної мобільності викладачів Українського державного університету залізничного транспорту та Азербайджанського технічного університету відбувся семінар “Стратегії мовної підготовки у технічному ЗВО» у форматі ZOOM. Презентовано передові технології викладання іноземних мов в Українському державному університеті залізничного транспорту. Окреслено плани подальшого співробітництва та обміну навчальними матеріалами. Проблеми покращення якості викладання іноземних мов у технічних ЗВО відкривають ряд можливостей для спільної роботи над розробкою дистанційних курсів, а також показують необхідність долучити студентів для втілення намічених проектів.
До роботи семінару долучилися співробітники Відділу міжнародних зв’язків та викладачі кафедри іноземних мов. Від УкрДУЗТ доповіді представили завідувач кафедри іноземних мов, к.ф.н., доцент Світлана Нешко, к.ф.н., доцент Світлана Донець та ст. викл. Олена Ель Кассем, а також фахівець ВМЗ Інна Козловська. Азербайджанський технічний університет представляли завідувач кафедри іноземних мов д.ф.н. Сабіна Алмамедова, к.ф.н., почесний професор Таміла Гусейнова, радник ректора з міжнародних зв’язків Нігяр Султанова.

ВІДБУВСЯ СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР У ФОРМАТІ ZOOM