03 Листопад 2020

Відеоконференція УкрДУЗТ – ОКУ(Японія)

30 липня 2020 року в рамках розвитку міжнародного співробітництва відбулася відеоконференція між Отаруським комерційним університетом (Отару, Японія) і Українським державним університетом залізничного транспорту (Харків, Україна).

Співробітник Відділу міжнародних зв’язків, старший викладач кафедри іноземних мов  Віктор Березний підготував відеоматеріали про нашу країну і університет, відповів на запитання японських студентів про Україну, розповів про позитивні зміни у економіці і IT сфері, та відбулася цікава дискусія про основні людські цінності, які об’єднують людей у всьому світі.

Сподіваємося, що як японські так і наші першокурсники залишаться такими же старанними та допитливими протягом усього періода навчання.

Хочеться висловити щиру подяку Daniela Caluianu, доценту Отаруського комерційного університету, та Анастасії Токаренко, співробітниці Відділу міжнародних зв’язків, за організацію відеоконференції.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між викладачами та студентами наших університетів.

Відеоконференція УкрДУЗТ – ОКУ(Японія)