05 Липень 2021

VII Міжнародний форум «Молоді дослідники у глобалізованому світі: досягнення й виклики»

Студенти УкрДУЗТ опублікували тези доповідей та гідно виступили на VII Міжнародному форумі «Молоді дослідники у глобалізованому світі: досягнення й виклики», якій відбувся 23 квітня 2021 року у ХНУГХ імені О.М. Бекетова в дистанційній формі. Наукові роботи, доповіді та презентації були представлені англійською мовою.

UkrSURT students published their papers and presented them properly at the VII International Forum “Young researchers in the globalized world: achievements and chal which took place on 23 April 2021 in O. M. Beketov National University of Urban Economy in Kharkiv in on-line mode. Scientific papers, reports and presentations were delivered in English.

– Особливості перекладу наукового гумору на прикладі ситкома « Теорія великого вибуху».                Виконала: студентка Олійник Н.А. (101-ПАМЛ-Д18), науковий керівник: ст. викл. Березний В.М. (кафедра іноземних мов). Features of translation of scientific humour on the example of sitcom The Big Bang Theory.        Student: Nataliia Oliinyk (101-PAML-D18), Scientific Adviser: senior teacher Viktor Bereznyi (Department of Foreign Languages).

– Запозичення в англійській мові та причини відсутності реформи англійського правопису. Виконала: студентка Кропотіна Є.С. (101-ПАМЛ-Д20), науковий керівник: ст. викл. Дзюба О.А. (кафедра іноземних мов). Borrowings in the English Language and Reasons of English Spelling Reform Absence.                                        Student: Yelizaveta Kropotina (101-PAML-D20), Scientific Adviser: senior teacher Olena Dziuba (Department of Foreign Languages).

– Квестова технологія як ефективний метод навчання мови. Виконала: студентка Романенко В.І. (106-МОА-Д19), науковий керівник: ст. викл. Харламова О.М. (кафедра іноземних мов). Quest technology as an effective method of language learning. Student: Vasilisa Romanenko (106-MOA-D19), Scientific Adviser: senior teacher Olena Kharlamova (Department of Foreign Languages)

-Аналіз методів техніко-технологічної оцінки проектів залізничної інфрастуктури. Виконала: аспірантка Н.С. Круглова, науковий керівник: проф., доктор техн. наук Огарь О.М., мовний радник – доцент Донець С.М.

– Формування системи орієнтування пасажирів на платформах залізничних вокзалів України. Виконав: аспірант Ломотько М.Д., науковий керівник: проф., доктор техн. наук Прохорченко А.В., мовний радник – доцент Донець С.М. Formation of the passenger orientation system on the platforms of railway stations in Ukraine. Graduate Student: Mykola Lomotko, Scientific Adviser: professor, D.Sc. (Tech.) Andrii Prokhorchenko, Language Adviser – associate professor Svitlana Donets