11 Січень 2024

Захист курсових робіт студентів

10-11 січня відбувся прилюдний захист курсових робіт студентів гр. 101-ПАМЛ-Д21

Навчально – наукового центру гуманітарної освіти

Щорічна подія, запланована не лише графіком навчального процесу, але й справжнім святом для викладачів та наших здобувачів, визначається як один із важливих моментів на кафедрі. Колектив активно сприяє розвитку науково-дослідної роботи студентів, що стало доброю традицією кафедри.

Під час захисту курсових робіт відбувається відкрите обговорення та планування нових наукових напрямків досліджень студентів. Глибина та ґрунтовність їхніх досліджень не лише призводить до отримання високих оцінок, але й свідчить про високий професіоналізм співробітників кафедри.

Ми вітаємо вас та запрошуємо поділитися вашими новими дослідженнями, які, ми впевнені, сприятимуть подальшому розвитку кафедри. Чекаємо на ваші творчі досягнення!

Захист курсових робіт студентів