05 Листопад 2023

Проф. Каргін А.О. та доц. Петренко Т.Г. в вересні цього року представляли кафедру інформаційних технологій УкрДУЗТ на двох міжнародних конференціях 2023 IEEE 13th International Conference on Electronics and Information Technologies (ELIT)” та The XI International Scientific and Practical Conference “Information Control Systems &Technologies (ICST-Odessa-2023)”. Плідні наукові зв’язки кафедри з науковцями Львівського національного університету ім. Івана Франка та Одеської політехніки продовжують підтримуватися не зважаючи на труднощі воєнного часу. Кафедра інформаційних технологій нашого університету представила доповіді з новітніх результатів досліджень, що присвячені новому напряму штучного інтелекту “Feeling Artificial Intelligence”, базові концепції якого запропоновано професором Анатолієм Каргіним та розробляються на протязі останніх років доц. Тетяною Петренко, ст. викладачем Олександром Іванюком. Тематика дисертаційних досліджень аспірантів та магістрантів присвячена різним питанням цього напряму також. Крім доповідей, що були зроблені на конференції, проф. А. Каргін та доц. Т. Петренко брали участь в обговореннях та формуванні матеріалів по результатам роботи конференцій, а саме рецензуванні матеріалів, формуванні колективної монографії і таке інше.

Напередодні конференцій вийшла монографія з участю авторів A. Kargin, T. Petrenko, Knowledge Distillation for Autonomous Intelligent Unmanned System, in: Witold Pedrycz, Shyi-Ming Chen, Advancements in Knowledge Distillation: Towards New Horizons of Intelligent Systems, Studies in Computational Intelligence, vol. 1100. Springer International Publishing, 2023, pp. 193-231 в якій висвітлені моделі “Feeling Artificial Intelligence” й приклади їх застосування в автономних інтелектуальних безлюдних системах.

Автор матеріалу: проф. Каргін А.О.