01 Жовтень 2020

Актуальні питання використання та розвитку штучного інтелекту та інтелектуальних систем управління були розглянуті на IX Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні управляючи системи та технології» 24-26 вересня 2020 року (ICST-2020, Odesa). Модель врахування фактору старіння інформації була запропонована в роботі «Fuzzy Inference Сonsidering Data Aging in Smart Rules Engine» завідувача кафедри інформаційних технологій УкрДУЗТ, професора, д.т.н., А.А. Каргіна та доцента кафедри інформаційних технологій УкрДУЗТ, к.т.н., Т.Г. Петренко, які взяли участь в конференції.