30 Грудень 2023

ЗАСІДАННІ СЕКЦІЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 83-ОЇ СНТК

На засіданні секції ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 83-ої СНТК (грудень 2023 р.) що проводила наукова студентська спільнота кафедри ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ було заслухано 10 доповідей студентів освітніх програм «Технології штучного інтелекту» та «Інтелектуальні інформаційні технології». Дослідження студентів, що доповідалися, були присвячені застосуванню сучасних технологій Штучного Інтелекту при створені Інтернету Речей та Розумних Систем. В засіданні секції прийняли участь аспіранти кафедри та викладачі. Секція рекомендувала до подальшого розвитку, участі у конкурсах вищого рівня, опублікування матеріалів у наукових виданнях тощо, наступні роботи:

1. О. Дзюба. Система моніторингу та нечіткої класифікації стану освітлення в приміщенні
  2. К. Захаров. Людино-орієнтована система керування освітленням яка відповідає циркадному ритму людини
  3. Е. Максименко. Система моніторингу рівня синього кольору в освітленні приміщення та зберігання значень в базі даних.

Авторка матеріалу: доц. Петренко Т.Г.

ЗАСІДАННІ СЕКЦІЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 83-ОЇ СНТК

Мета роботи – застосування методів штучного інтелекту для автономного керування в складних середовищах роботизованими комплексами прототип якого наведено на рисунку/