30 Жовтень 2023

Міжнародна наукова конференція 21 Internationale Baustofftagung

13-15 вересня 2023 р. у м. Веймар, Німеччина, відбулась наукова конференція 21 Internationale Baustofftagung – ibaisil. В конференції взяли участь 670 науковців із 22 країн світу, а у виставкових залах були представлені експозиції німецьких компаній. Український державний університет залізничного транспорту особисто представляли завідувач кафедри ЗКТС професор, доктор технічних наук Андрій Плугін, професори, доктори технічних наук Людмила Трикоз, Ольга Борзяк, а керівником однієї з секцій конференції був Почесний професор УкрДУЗТ Dr.-Ing. Hans-Bertram Fischer. Конференцію відкрив директор Інституту будівельних матеріалів ім. Ф.А. Фінгера (F.A.Finger-Institut für Baustoffkunde) Professor, Dr.-Ing. Horst-Michael Ludwig. З привітальним словом виступили Міністр-президент землі Тюрингія Bodo Ramelow, Президент Веймарського універстету будівництва та архітектури (Bauhaus-Universität Weimar) Peter Benz. Під час відкриття конференції відбувся невеличкий концерт, на якому український інструментальний дует «Duo Odessa» виконав твори Моцарта, Шумана, Брамса.

Науковці УкрДУЗТ представили доповіді-постери, яі викликали велику зацікавленість учасників конференції, а плідне й цікаве спілкування з вченими і представниками компаній Німеччини надихнуло українців на нові думки й наукові ідеї.

Міжнародна наукова конференція 21 Internationale Baustofftagung