17 Жовтень 2023

Співробітництво з Університетом Західної Шотландії

У 2023 р. вчені УкрДУЗТ спільно з колегами з University of the West of Scotland (UWS, м. Пейслі, Шотландія) виконують дослідження в рамках наукового проєкту “Integrated rail freight optimisation in Ukraine: Railway sleepers, rolling stock and logistics”. Проєкт фінансується UK-Ukraine R&I twinning grants scheme (“UUKi”). Будівельний факультет розробляє напрямок 3 проєкту:  “Workpackage ІІІ. Railway sleepers”. Керівником напрямку є завідувач кафедри ЗКТС професор Андрій Плугін, виконавцями –  професор Дмитро Плугін, доцент Олексій Лобяк, а також аспірант кафедри ЗКТС Максим Муригін, для якого дослідження є дисертаційним. Досліджуються аспекти створення бетонних шпал з композитною арматурою. Співкерівником напряму від UWS є Dr. Wenzhong Zhu, який  для виявлення електрокорозійного впливу на шпали запропонував оригінальну методику досліджень “Nanoidentation”.

9-19 серпня 2023 р. вчені УкрДУЗТ, у т.ч. проф. Андрій Плугін, відвідали Шотландію, де виконали спільну з шотландськими колегами частину досліджень та обговорили з ними проміжні результати. Під час візиту вчені УкрДУЗТ ознайомились з особливостями функціонування компанії ScotRail, шотландських логістичних компаній. Особливо пізнавальним було знайомство з  конструкцією та особливостями експлуатації одного з найвідоміших залізничних мостів у світі Forth Bridge через протоку Firth of Forth біля Едінбургу, його огляд з верхньої точки мостових ферм.

Співробітництво з Університетом Західної Шотландії