27 Вересень 2022

Участь у міжнародній конференції «International Scientific Conference on Aeronautics, Automotive and Railway Engineering and Technologies» BulTrans-2022

10-13 вересня 2022 р. у м. Созопол (Болгарія) відбулась Міжнародна конференція «International Scientific Conference on Aeronautics, Automotive and Railway Engineering and Technologies» BulTrans-2022. Співробітники кафедри ЗКТС прийняли участь у конференції в режимі онлайн, зокрема, проф. Андрій Плугін зробив доповіді:

• у співавторстві з д-ром філос. Оленою Калюжною, доц. Олексієм Лобяком, проф. Дмитром Плугіним, аспірантом Ельшадом Наджафовим, інженером Маркусом Лаглером – «Regarding the replacement of steel reinforcement in pre-stressed concrete sleepers with composite rebars» (доповідь підготовлено у співробітництві з Технічним університетом Відня, Австрія),
  • а у співавторстві з д-ром техн. наук Ольгою Борзяк, д-ром філос. Оленою Калюжною, аспірантами Оксаною Крикун і Віталієм Журавлем – «Protection against electrical corrosion of railway constructions by grounded screens from silicate compositions».

Тексти доповідей будуть опубліковані у журналі «IOP Conference Series: Materials Science and Engineering» (індексується НМБД Scopus) та збірнику «BulTrans Proceedings»