08 Травень 2024

Участь у Міжнародній науково-технічні конференції «Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій»

23 квітня 2024 р. вчені кафедри і будівельного факультету взяли участь у Міжнародній науково-технічні конференції «Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій», організованій Одеською державною академією будівництва та архітектури.
Доповіді були присвячені розробці дисперсно-армованих композитів для прокладного шару безбаластного мостового полотна (А.А.Плугін, Н.О.Муригіна та ін.), розробці шпал і опор контактної мережі з композитною арматурою (А.А.Плугін, Д.А.Плугін, М.А.Муригін, Е.Ф.Наджафов та ін.), дослідженню впливу складу на властивості композиційних матеріалів (Л.В.Трикоз, С.М.Камчатна, О.С.Зінченко та ін.), розробці складів бетону для 3D друку (С.В.Мірошніченко, А.О.Рильський та ін.), використанню відходів ГЗК для виробництва композиційних будівельних матеріалів (А.А.Плугін, В.М.Чайка та ін.)
Доповіді викликали інтерес українських і зарубіжних вчених.