04 Жовтень 2021

Вітаємо з досягненнями!

З успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук:

– асистента кафедри ЗКТС, методиста будівельного факультету Звєрєву Аліну Сергіївну. Захист відбувся 30.09.2021. Тема дисертації: «Полімермінеральні композити з регульованими деформативними властивостями для основ залізобетонних транспортних споруд». Спеціальність – 05.23.05 Будівельні матеріали та вироби. Наук. керівник – к.т.н., доцент кафедри БМКС Мірошніченко С.В.

Із затвердженням Атестаційною колегією МОН України (наказ МОН від 27.09.2021 №1017) рішень спеціалізованої вченої ради про присудження наукового ступеня кандидата технічних наук:

– ст. викладача кафедри МТСМ Новікова Вадима Володимировича. Захист відбувся 12.05.2021. Тема дисертації: «Підвищення строку експлуатації рейок в кривих ділянках колії зі скріпленнями роздільного типу». Спеціальність – 05.22.06 Залізнична колія. Наук. керівник – к.т.н., доц. Скорик О.О.

– здобувача Єфіменка Артема Сергійовича. Захист відбувся 29.04.2021. Тема дисертації: «Підвищення водостійкості гіпсових матеріалів поліфракційними мінеральними добавками», Спеціальність – 05.23.05 Будівельні матеріали та вироби. Наук. керівник – д.т.н., проф., зав. кафедри ЗКТС Плугін А.А.

– здобувача Конєва Віталія Васильовича. Захист відбувся 28.04.2021. Тема дисертації: «Електропровідна силікатна композиція для захисту від електрокорозії конструкцій і споруд залізниць», Спеціальність – 05.23.05 Будівельні матеріали та вироби. Наук. керівник – д.т.н., проф., зав. кафедри ЗКТС Плугін А.А.