07 Квітень 2023

І-ИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “МАРКЕТИНГ”

29 березня 2023 р. відбувся І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань за спеціальністю 075 «Маркетинг», в якому взяли участь здобувачі вищої освіти 2-4 курсів.

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт місця розподілилися наступним чином:

І місце Вадим Руденко, тема роботи «Формування іміджу фірми на автомобільному ринку», науковий керівник к.е.н., доцент Дергоусова А.О.;

ІІ місце Софія Великородня, тема роботи «Формування збутової політики підприємства», науковий керівник к.е.н., доцент Дергоусова А.О.;

ІІІ місце Альбіна Зюкіна-Зеленкова, тема роботи «Розробка плану створення і виведення товару на ринок», науковий керівник к.е.н., доцент Дергоусова А.О.

Щиро вітаємо переможців та їх наукового керівника! Бажаємо творчих успіхів на терені маркетингу!