24 Грудень 2022

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ТА УЧАСНИКІВ 17-ГО УКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ

Кожного року студенти кафедри маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії беруть участь в Українському Студентському Фестивалі Рекламі, координатором якого є професор Євген Ромат, голова Спілки рекламістів України.

І цей рік не став виключенням. 5 студентів подали понад 10 робіт.

17-й Український студентський фестиваль реклами стартував цього року, завдяки підтримці з боку Партнерів – Проєкту Міжнародної організації праці за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» разом з Державною службою України з питань праці.

Організатори Фестивалю – Спілка рекламістів України та Навчально-науковий інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Фестиваль відбувся за підтримки Всеукраїнської рекламної коаліції, ГО «Об’єднання маркетологів України» та Інформаційного агентства Соцпортал.

Тож наші студенти точно не могли оминути 17-й УСФР та відправили свої роботи для участі у номінаціях “Зовнішня реклама”, “Друкована реклама”, а також до партнерської номінації – “Україна працює!” теми “Працюй легально – підтримай країну!” та “Працюй безпечно – врятуй життя в часи війни!”.

І ми вітаємо переможців фестивалю! Точніше одного студента спеціальності “Маркетинг” Українського державного університету залізничного транспорту.

В номінації “Зовнішня реклама” 2-е місце  зайняла робота “Декларуй вже” магістра групи 215-М-Д21 В’ячеслава Білопольського .

В партнерській номінації “Україна працює!” тема “Працюй безпечно – врятуй життя в часи війни!” 3-є місце зайняла знову ж таки робота В’ячеслава Білопольського.

Щиро вітаємо В’ячеслава з перемогою! Це насправді дуже гарний результат, адже цього року на УСФР було надіслано 211 робіт зі всієї України.

Дякуємо організаторам та партнерам Українського Студентського Фестивалю Реклами за проведення його у такі важкі для країни часи, голові та членам журі за їхню кропітку роботу.

Цей фестиваль дійсно можна назвати Фестивалем сміливості! Фестивалем впертості!

Дякуємо викладачам та студентам кафедри за креативність! І вже чекаємо на 18-й УСФР!