24 Лютий 2023

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «UKRAINE DIGITAL»!

21 лютого 2023 року в м. Київ в приміщенні конференц-залу АТ “Укрзалізниця”, в урочистій атмосфері відбулось нагородження студентів Українського державного університету залізничного транспорту, які брали участь у проєкті “Ukraine digital: ensuring academic success in times of crisis” організованому Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) спільно із bbw Hochschule University of Applied Sciences (Берлін, Німеччина).

Впродовж чотирьох місяців 64 студенти Університету, в тому числі студенти спеціальності 075 “Маркетинг”, вивчали тематичні модулі, які викладались кращими німецькими професорами та провідними фахівцями з Deutsche Bahn. Підсумком проєкту стало складання іспитів та отримання сертифікатів про успішне завершення навчання з рук голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця», ректора bbw University of Applied Sciences – професора Gebhard Hafer, ректора Українського державного університету залізничного транспорту – професора Сергія Панченка та голови правління АТ «Укрзалізниця» – Олександра Камишіна.
На заході були присутні також: проректор з науково-педагогічної роботи Університету, координатор проєкту – Владислав Панченко та керівник проєкту “Ukraine digital: ensuring academic success in times of crisis” – Rafayel Gevorgyan.
Навчання в проєкті у 2022 році стало прекрасною нагодою підвищити свої фахові та мовні компетенції та отримати унікальний досвід міжнародної співпраці з європейськими партнерами Українського державного університету залізничного транспорту.
Кафедра маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії пишається своїми студентами, які отримали сертифікати та закінчили навчання за цією партнерською програмою:
1. Великородня Софія (2 курс).
2. Зюкіна-Зеленкова Альбіна (2 курс).
3. Литовченко Аріана (2 курс).
4. Різниченко Костянтин (4 курс).
5. Руденко Вадим (2 курс).
Дякуємо ректорові Українського державного університету залізничного транспорту Сергію Панченку за надану чудову можливість нашим студентам вчитися за програмою від німецьких партнерів!
Ну, а завдяки спільним зусиллям двох університетів та Німецької служби академічних обмінів (DAAD) стало можливим продовження проєкту у 2023 році!
ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «UKRAINE DIGITAL»!