27 Грудень 2022

Досягнення наукового практичного гуртка “Студентська школа менеджерів”

Раді привітати студентку 1 курсу магістерського рівня освіти кафедри “Менеджменту, публічного управління та HR-технологій”Сергєєву Ольгу (216-МОА-Д22)

АДВОКАТСЬКИМ ОБ’ЄДНАННЯМ “БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ”  проведено конкурс, метою якого було залучити студентів до написання дослідження проблематики українського законодавства та запропонувати рішення щодо актуальних правових проблем.

Під керівництвом к.е.н., доцента Громової Олени Володимирівни, у рамках  роботи наукового практичного гуртка “Студентська школа менеджерів” кафедри менеджменту, публічного управління та HR-технологій учасницею була написана робота на тему “НЕДОСКОНАЛА «ДОСКОНАЛА» СИСТЕМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ В УКРАЇНІ”, яка стала однією з найкращих і зайняла призове місце.

Також хочемо привітати студентів 2-го курсу Гаркушу Івана (106-МОА-Д21) та Іващенко Аллу (136-МОА-Д21), які теж долучились до участі із власними роботами та отримали гарний досвід та мали змогу дослідити актуальні проблеми України. Загалом у конкурсі прийняли участь більш ніж 50 учасників з усієї країни.

Ознайомитися зі змістом роботи можна на сторінці організаторів конкурсу за посиланням: https://legalaid.ua/ua/nedoskonala-doskonala-systema-praczevlashtuvannya-molodi-v-ukrayini/

Досягнення наукового практичного гуртка “Студентська школа менеджерів”