28 Березень 2023

І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування»

27 березня 2023 р. на кафедрі «Менеджмент, публічне управління та HR-технології» Українського державного університету залізничного транспорту в дистанційному  режимі в ZOOM  відбувся І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  за спеціальностями 073 «Менеджмент» і 281 «Публічне управління та адміністрування», в якому взяли участь студенти нашої кафедри та отримали призові місця.

Склад конкурсної комісії за спеціальністю  073 «Менеджмент»:

Голова комісії – д.е.н., професор Дикань О.В.

Члени комісії: к.е.н., доцент Яковенко В.Г., к.е.н., доцент Лук’янова О.М., к.е.н., доцент Сторожилова У.Л.

Секретар комісії – студентка 3 курсу освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» УкрДУЗТ – Парфьонова Надія

За спеціальністю    073 «Менеджмент»  було представлено три наукові роботи:

1. Іващенко Алла Вадимівна

Тема роботи «Управління персоналом на залізничному транспорті»

Керівник – к.е.н., доцент Васильєв О.Л.

1. Кононенко Віолетта

Тема роботи «Вплив соціальних мереж на ринок»

Керівник – к.е.н., доцент Лук’янова О.В.

1. Волобуєв Богдан

Тема роботи «Психологія управління та HR-проблеми під час війни»

Керівник – к.е.н., доцент Яковенко В.Г.

Склад конкурсної комісії  за спеціальністю  281 «Публічне управління та адміністрування»:

Голова комісії – д.е.н., професор Дикань О.В.

Члени комісії: д.держ.упр., доцент Крихтіна Ю.О., к.е.н., доцент Семенцова О.В., к.е.н., доцент Громова О.В.

Секретар комісії – студентка 2 курсу освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» УкрДУЗТ – Гоміна Катерина.

За спеціальністю    281 «Публічне управління та адміністрування»  було представлено п’ять наукових робіт:

1. Абаєва Яна Олексіївна

Тема роботи «Удосконалення механізму надання адміністративних послуг в Україні»

Керівник – доктор економічних наук,  професор Дикань Олена Володимирівна

1. Верстюк Анастасія Андріївна

Тема роботи «Публічна політика європейського зеленого курсу в повоєнному відновленні залізничної інфраструктури»

Керівник – доктор наук з державного управління, доцент Крихтіна Ю.О.

1. Окольничий Кирило Максимович

Тема роботи «Застосування  технологій штучного  інтелекту у публічному  управлінні»

Керівник – к.е.н., доцент Сторожилова Уляна Леонідівна

1. Малєєва Тетяна Вікторівна

Тема роботи «Розвиток системи  Е- урядування в Україні»

Керівник – к.е.н., доцент Семенцова Олена Володимирівна

1. Гоміна Катерина Олександрівна

Тема роботи «Стан і перспективи розвитку територіальних громад в Україні»

Керівник – к.е.н., доцент Громова Олена Володимирівна.

Цьогоріч конкурсні роботи виділялися своєю креативністю, актуальністю та науковою новизною. Завдяки кропіткій роботі наші викладачі виявляють здібності здобувачів, підтримують прагнення до самовдосконалення та самореалізації.

Щиро вдячні всім учасникам та їх керівникам за конкурсні роботи, бажаємо творчих успіхів та професійного зростання в ім’я процвітання незалежної України!

І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  за спеціальностями 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування»