26 Березень 2024

InfoMix for you

25 березня 2024 року кафедрою «Менеджмент, публічне управління та HR-технології» Українського державного університету залізничного транспорту була проведена інформаційно-рекламна зустріч InfoMix for you з майбутніми абітурієнтами.

Під час зустрічі представники кафедри ознайомили присутніх з освітніми програмами «Менеджмент організацій і адміністрування», «IT-менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування»; розповіли про умови вступу до університету; а також про можливості та особливості навчання.

На зустрічі виступив з промовою дослідник, лектор, провідний спеціаліст з використання цифрових інформаційних технологій в процесі підготовки здобувачів освіти Девід Халлбек. Він поділився своїм багаторічним досвідом та акцентував увагу на можливостях, які надає наш університет, і закликав абітурієнтів активно використовувати ці можливості для свого розвитку. Його виступ спонукав до роздумів про переваги навчання на нашій кафедрі та надав їм впевненість у виборі професійного шляху.

InfoMix for you