08 Листопад 2021

Найщиріші привітання!!

4 листопада на засіданні Вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту отримала Грамоту Харківської обласної ради завідувачка кафедри менеджменту і адміністрування, професор, доктор економічних наук Олена Володимирівна Дикань. Колектив кафедри менеджменту і адміністрування приєднується до поздоровлень та щиро вітає талановитого керівника із заслуженою нагородою!

На посаді завідувачки кафедри Олена Володимирівна плідно та активно працює над примноженням наукового-педагогічного потенціалу кафедри, створенням сучасних умов для підготовки високопрофесійних фахівців спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування».

Бажаємо Олені Володимирівні нових звершень, творчого натхнення, професійних успіхів, амбітних планів та креативних ідей, можливостей для успішного їх втілення в життя!

Найщиріші привітання!!