01 Грудень 2021

НОВИХ ГОРИЗОНТІВ ТА ВІЧНОГО УСПІХУ!

З початку нового навчального року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбувся ряд структурних змін серед адміністративно-управлінського персоналу. Такі зміни – це важливий етап розвитку організації, що полягає у створенні ефективної команди під керівництвом мудрого, талановитого лідера.

Тимбілдинг сьогодні – нагальна потреба для прагматичного керівника будь-якої організації. І університет не є виключенням. Формування молодої, сильної, амбітної, професійної команди – це нові можливості розвитку організації. Адже спільне вирішення загальних завдань, креативність рішень, погляди, спрямовані в одному напрямку – переваги, що безумовно ведуть до позитивних результатів та дають змогу досягти справді небувалих висот.

До команди керівників обрано і викладачів кафедри менеджменту і адміністрування.

Зокрема на посаду проректора з науково-педагогічної роботи призначено кандидата наук з державного управління Леоніда Станіславовича Коновалова. Досвідчений керівник, за плечима якого багаторічний досвід адміністративно-управлінської діяльності, Леонід Станіславович – це людина з виключними особистісними якостями та досконалими професійними навичками, з яскравою харизмою та чудовим почуттям гумору, пріоритетами роботи якого є модернізація ресурсів та удосконалення всіх аспектів діяльності університету.

Експлуатаційно-технічний відділ сьогодні очолює кандидат економічних наук Ігор Васильович Паламарчук. Як компетентний педагог з багатим досвідом практичної діяльності, він здатний зацікавити студентів навчальним курсом та легко налагодити контакт із аудиторією. Організований та дисциплінований, Ігор Васильович понад 20 років працює в університеті, володіє високою культурою мови та навичками комунікації. Топ-принципами роботи Ігоря Васильовича є повага та довіра, закон та порядок для всіх без винятку, і вміння тримати слово, слухати та чути. І це беззаперечно є прикладом для наслідування.

Директором навчально-наукового центру міжнародного співробітництва та освіти призначено кандидата економічних наук Мікаіла Вагіфовича Гараєва. Надзвичайно цілеспрямований, молодий та амбітний Мікаіл багато років натхненно опікується питаннями міжнародного співробітництва. Сьогодні його діяльність спрямована на інтеграцію університету в міжнародний освітній та науковий простір, координацію міжнародної діяльності, розширення міжнародних зв’язків та участь у міжнародних проектах.

Нова робота завжди нелегка, це велика відповідальність і переживання, але зокрема, це ще й нова сторінка в житті, яка наповнена новими емоціями та можливостями.

Щиро вітаємо колег та бажаємо, щоб ця сторінка вашого професійного життя писалася легко та позитивно. Бажаємо високих досягнень, креативних ідей та блискучих думок, постійного натхнення та невгасимого ентузіазму. Бажаємо ставити нові цілі, реалізовувати нові ідеї, досягати нових результатів та рішуче крокувати вперед!

Нехай успіх стане вашою звичкою!

НОВИХ ГОРИЗОНТІВ ТА ВІЧНОГО УСПІХУ!
Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат наук з державного управління
Коновалов Леонід Станіславовч
Начальник експлуатаційно-технічного відділу університету, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і адміністрування
Директор навчально-наукового центру міжнародного співробітництва та освіти, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту і адміністрування