30 Листопад 2021

Щиро вітаємо з нагородою!

Міністерство освіти і науки України відмітило вклад доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту і адміністрування Олександра Георгійовича Дейнеки у розвиток вищої школи та науково-дослідної роботи держави нагрудним знаком «Відмінник освіти».

Олександр Георгійович пройшов шлях від викладача до завідувача кафедри «Менеджмент і адміністрування». Його невтомна енергія та організаторський талант, високий професіоналізм керівника, вченого та педагога, вміння створити творчу атмосферу в колективі, принциповість та вимогливість до себе та людей здобули глибоку повагу колег та студентів.

Сьогодні Олександр Георгійович продовжує ефективно працювати на посаді професора кафедри та ділитися з колегами, студентами та аспірантами своїм багатим дослідницьким та життєвим досвідом.

Колектив кафедри радий вітати нашого колегу з визнанням та високою оцінкою його професійних досягнень, а також заслуг щодо розвитку і модернізації вищої школи та впровадження результатів наукових досліджень у залізничну галузь України.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя та подальших професійних успіхів!

Щиро вітаємо з нагородою!