13 Жовтень 2021

Стартував Всеукраїнський конкурс студентських команд LoNG-2021 (LOOK OF NEW GENERATION / ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ)!

І знову розпочався Всеукраїнський конкурс студентських команд LoNG-2021 (LOOK OF NEW GENERATION / ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ)!! І ми вкотре беремо в ньому участь!

Команда Challenge зареєструвалась та 12 жовтня взяла участь в організаційній зустрічі конкурсу. На Конкурс зареєструвались 40 команд (233 студента) з 27 ЗВО з 17 міст (Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Маріуполь, Одеса, Полтава, Рівне, Старобільськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів).

Зустріч відбулась онлайн на платформі ZOOM, була теплою, приємною та доброзичливою. Але то, як то кажуть, «затишшя перед бурею» ))) Адже тема конкурсу цьогоріч нова та перспективна, а завдання захопливе та цікаве. Тож всі учасники з цікавістю дослухалися до організаторів та спонсорів. І, сповнені наснаги та енергії, готові до боротьби!

Тож, удачі, наполегливості, натхнення та креативності усім нам!