29 Серпень 2020

Зустріч з випускниками харківських шкіл та екскурсія на радіо

3 березня 2020 року УкрДУЗТ приймав гостей з Харківських шкіл. Це традиційний захід − відмінна можливість отримати найбільш повно інформацію про університет, дізнатися про правила вступу, умови навчання, практику студентів і перспективах влаштування випускників на роботу після закінчення нашого університету. Перед майбутніми абітурієнтами виступили викладачі,  які розповіли гостям про основні переваги навчання в університеті, обґрунтували значущість наявного ресурсного потенціалу ВНЗ в забезпеченні якісної підготовки студентів − майбутніх випускників, фахівців, побажали відповідального ставлення до вибору своєї майбутньої професії.

Студенти нашого університету − це одна дружна сім’я, яку об’єднують не тільки спільні турботи про майбутню професію, а й приємне спілкування, цікаве проведення вільного часу, можливість показати свої здібності. Гості відвідали музично-розважальну радіостанцію нашого університету «Радіо ВТСУ» та взяли безпосередньо участь в радіопередачі.

Студенти коледжу отримали для ознайомлення не тільки буклети, присвячені напрямкам навчання в університеті, а й, здається, величезний багаж вражень.

Зустріч з випускниками харківських шкіл та екскурсія на радіо