16 Жовтень 2022

Актуальні питання науково – практичного круглого столу «Інститут прийомного виховання у сімейному праві України та країн Європейського Союзу» (юридичний факультет, Національний авіаційний університет, ПЗАТД, УКРДУЗТ)

Актуальні питання науково - практичного круглого столу «Інститут прийомного виховання у сімейному праві України та країн Європейського Союзу» (юридичний факультет, Національний авіаційний університет, ПЗАТД, УКРДУЗТ)Доцентка кафедри ПЗАТД Д’ячкова Н.А.13.10.2022 прийняла участь у роботі  науково – практичного круглого столу «Інститут прийомного виховання у сімейному праві України та країн Європейського Союзу» (юридичний факультет, Національний авіаційний університет)  та виступила з доповіддю на тему: Проблеми влаштування у сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під час воєнного стану.Актуальні питання науково - практичного круглого столу «Інститут прийомного виховання у сімейному праві України та країн Європейського Союзу» (юридичний факультет, Національний авіаційний університет, ПЗАТД, УКРДУЗТ)

Науково-практичний круглий стіл «Інститут прийомного виховання у сімейному праві України та країн Європейського Союзу» (nau.edu.ua)