09 Листопад 2022

Х Міжнародна науково-практична конференція «Людина, суспільство, комунікативні технології»

28 жовтня 2022 р. УкрДУЗТі проведено традиційну, ще й ювілейну Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Людина, суспільство, комунікативні технології», яка в умовах вторгнення російських військ на територію вільної і незалежної України, об’єднала вітчизняних та закордонних вчених з різних галузей гуманітарних, соціальних, економічних, правових та технічних наук заради підтримки України.

Як і в минулі роки весь колектив кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності прийняв активну участь. У цьому році, крім науковців кафедри, участь у конференції прийняли студенти. Подані тези доповідей.