14 Грудень 2023

83-я студентська науково-технічна конференція

В Українському державному університеті залізничного транспорту проведено 83-ю студентську науково-технічну конференцію, яка відбулась 12-14 грудня 2023 року.

У роботі конференції прийняли участь науково – педагогічні працівники кафедри, здобувачі освіти різних напрямів підготовки, як члени студентського наукового гуртка  правового забезпечення транспортної діяльності, так і інші зацікавлені в участі здобувачі освіти.

Під керівництвом науково- педагогічних працівників кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності  здобувачами вищої освіти подано двадцять тез.

Розпочата конференція пленарним засіданням ННЦГО УкрДУЗТ, закінчена роботою секції правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності.

Програма конференції на сайті університету.

83-я студентська науково-технічна конференція