12 Квітень 2023

Результати роботи конкурсної комісії І-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/23 навчальному році в Українському державному університеті залізничного транспорту. Спеціальність «Право»

30.03.2023 р. року відбулось засідання конкурсної комісії І-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/23 навчальному році в Українському державному університеті залізничного транспорту по спеціальності «Право»

У засіданні прийняли участь співробітники кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності як члени комісії  та студенти групи 101-ПАМЛ-Д21 як секретар та доповідачі.

На розгляд комісії представлено три роботи:

1.Тема: «Криптовалюта як об’єкт цивільно-правових відносин», автор – Волошина О.М., студент гр. 101-ПАМЛ-Д21, науковий керівник – Кім К.В., доцент кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності;

2.Тема:«Щодо окремих проблем функціонування та правового регулювання діяльності трубопровідного транспорту», автор – Кожемякіна А.В.студент гр. 101-ПАМЛ-Д21, науковий керівник – Малихіна Я.А. професор, завідувачка кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності;

3.Тема: «Трудовий договір з нефіксованим робочим часом: правові особливості та перспективи правового регулювання», автор – Лапенко Р.В., студент гр.101-ПАМЛ-Д21, науковий керівник – Колісников А.В., старший викладач кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності.

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт зі спеціальності «Право»
прийнято рішення присвоїти:

ІІІ місце Лапенко Р.В., тема роботи «Трудовий договір з нефіксованим робочим часом: правові особливості та перспективи правового регулювання»;

ІІ місце Кожемякіній А.В., тема роботи «Щодо окремих проблем функціонування та правового регулювання діяльності трубопровідного транспорту»;

І місце Волошиній О.М., тема роботи «Криптовалюта як об’єкт цивільно-правових відносин».

Вітаємо переможця та призерів І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/23 навчальному році в Українському державному університеті залізничного транспорту по спеціальності «Право» з результатами, бажаємо творчих сил та натхнення учасникам конкурсу, та дякуємо за плідну працю.

Результати роботи конкурсної комісії  І-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/23 навчальному році в Українському державному університеті залізничного транспорту. Спеціальність «Право»