03 Листопад 2021

Студентська науково-технічна конференція

Кафедра правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності Університету, створена в цьому році, вперше прийняла участь у роботі студентської науково-технічної конференції УкрДУЗТу. З’ясувалося, що питання правового забезпечення та регулювання різних сфер життєдіяльності громадян України викликають щиру зацікавленість серед студентів.

Досить ґрунтовним виявився аналіз правових засад забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснений студенткою ІІ курсу освітньої програми ПАМЛ Д.Нікіфоровою (керівник – проф. Малихіна Я.А.). Доповідь із результатами її дослідження була представлена на пленарному засіданні СНТК факультету ННЦГО.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на Порталі електронних видань УкрДУЗТу.

Студентська науково-технічна конференція