29 Листопад 2021

Засідання студентського наукового гуртка правового регулювання транспортної діяльності

Відповідно планів роботи кафедри ПЗ та АТД 29.11.2021 у рамках студентського наукового гуртка правового регулювання транспортної діяльності відбулося засідання круглого столу за темою «Права людини у інформаційному суспільстві».

У засіданні взяли участь викладачі кафедри: завідувачка кафедри проф. д.пед.н., к.ю.н. Малихіна Я.А., доц.  к.ю.н. Протопопова Я.С, доц. к.псих.н. Кім Т.В., доц. к.ю.н. Д’ячкова Н.А., ст. вик. Колісников А.В. та студенти економічного факультета (Романенко В., Жученко. Д, Чуприна В.).

З вступним словом виступила завідувачка кафедрою ПЗ та АТД Малихіна Я.А. та наголосила про актуальність  розгляду питань прав людини.

Дискусія відбувалась з рамках проблем прав людини в контексті фази можливого еволюційного розвитку України.