09 Липень 2020

Студентка факультету УПП зайняла призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»

Студентка 4 курсу факультету «Управління процесами перевезень» групи 18-ІV-ТCЛ Киян Ганна Віталіївна прийняла участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика» на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

За підсумковими результатами Конкурсу студентка Киян Ганна Віталіївна (науковий керівник доцент кафедри транспортних систем та логістики Примаченко Г. О.) зайняла ІІІ місце серед учасників з різних ВУЗів України.

Щиро вдячні керівництву університету та факультету УПП за сприяння професійному розвитку студентів та підтримку майбутніх молодих науковців!