02 Вересень 2021

Запрошення

Шановний колего!
Український державний університет залізничного транспорту, Міністерство освіти і науки України, Міністерство інфраструктури України, АТ «Українська залізниця», ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія», Сonservatoire national des arts et métiers, Transport Academy (Riga), Poznan University of Technology, Vilnius gediminas technical university University of Žilina, Sukhoi State Technical University Of Gomel, Goncharov Kazakh Automobile And Road Institute запрошують Вас прийняти участь у роботі Першої міжнародної науково-технічної конференції «Прогресивні технології засобів транспорту», яка відбудеться 23-24 вересня 2021 року.
Конференція націлена на обмін досвідом, розширення міжнародного співробітництва, упровадження передових методів дослідження засобів усіх видів транспорту.
Адреса: м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7
Телефон: +38 (057) 730-19-99, +38 (050) 401-64-43