30 Жовтень 2020

33 Міжнародна науково-практична конференція ”Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті”

30 жовтня 2020 року в Українському державному університеті залізничного транспорту, на платформі відеоконференції ZOOM відбулась 33-тя Міжнародна науково-практична конференція ”Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті”.

На пленарному засіданні факультету “Інформаційно-керуючих систем та технологій” брали участь професорсько-викладацький склад факульету.

Під час пленарного засідання заслуховувалась доповідь кандидата технічних наук, доцента Трубчанінової Карини Артурівни, на тему “Критерій забезпечення вимог ЕМС мобільних телекомцнікаційних систем”.