24 Березень 2023

23 березня 2023 року на кафедрі «Фінанси, облік і аудит» в дистанційному  режимі в ZOOM  відбувся І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  за спеціальностями  «Облік і оподаткування» та  «Фінанси, банківська справа та страхування» ( «Фінанси і кредит»).

Склад конкурсної комісії за спеціальністю  «Облік і оподаткування»:

Голова комісії – проф. Кірдіна О. Г.

Члени комісії: проф. Євсєєва О.О., доц. Орлова В.М., доц. Тройнікова О.М.

Секретар комісії – студентка групи 102 – ОАОКД-Д19 – Мацегора Діана.

За спеціальністю    071   Облік і оподаткування  було представлено п’ять науково-дослідних робіт.

1. Федорцова Аріна, група 211-ОАО-Д22

Тема наукової роботи “Оренда та лізинг. Фінансові інструменти обліку основних засобів”.

Науковий керівник:  Олена Кірдіна

2.Веприцька Валерія,  група 101-ОАО-Д21

Тема науково-дослідної роботи  “Застосування комп’ютерних технологій для автоматизації бухгалтерського обліку”

1. Бичок Яна, група 101-ОАО-Д21

Тема науково-дослідної роботи “Класифікація інвентаризації та методи її проведення”

1. Ковальова Дар’я, група 211-ОАО-Д22

Тема науково-дослідної роботи “Оцінка сучасного стани використання електронних технологій у бухгалтерському обліку: ризики та переваги”

1. Мовмига Ольга, група 110-ТМОА-Д21

Тема науково-дослідної роботи “Гармонізація бухгалтерського обліку”

Науковий керівник: Ольга Євсєєва

За результатами розгляду науково-дослідних робіт конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» присвоїла:

І місце  Веприцька Валерія  “Застосування комп’ютерних технологій для автоматизації бухгалтерського обліку” (науковий керівник:  Ольга Євсєєва);

ІІ місце Мовмига Ольга, “Гармонізація бухгалтерського обліку”

(науковий керівник: Ольга Євсєєва );

ІІІ місце Федорцова Аріна,  “Оренда та лізинг. Фінансові інструменти обліку основних засобів” (науковий керівник:  Олена Кірдіна).

Склад конкурсної комісії  за спеціальністю  «Фінанси, банківська справа та страхування»:

Голова комісії  –  доц. Стешенко О.Д.

Члени комісії: доц. Бормотова М.В., доц. Карачарова К.А.,  доц. Єрмоленко О.А.

Секретар комісії – студентка групи 123-ФС- Д21- Хмельницька Юлія

За спеціальністю:   072   Фінанси, банківська справа та страхування

(«Фінанси і кредит») представлено вісім науково-дослідних робіт.

1. Диннік Анастасія, група 133-ФС-Д22

Тема науково-дослідної роботи “Майнове страхування в Україні”

Науковий керівник: Олена Стешенко

1. Хмельницька Юлія, група 123- ФС -Д21

Тема  науково-дослідної роботи “Дослідження процесу формування боргової залежності України”

Науковий керівник :  Олександра Коковіхіна

1. Братковська Тетяна, група 213- ФС – Д22

Тема  науково-дослідної роботи “Міграція в Україні: факти і цифри 2022”

Науковий керівник:  Наталія Лисьонкова

1. Пилипенко Вікторія, група 133-ФС-Д22

Тема  науково-дослідної роботи  “Дослідження сучасного стану депозитного ринку України”

Науковий керівник :  Марина Бормотова

1. Івченко Анастасія, група 104-ФТ-Д20

Тема  науково-дослідної роботи “Дослідження перспектив фінансування післявоєнного відновлення України”

Науковий керівник:  Тетяна Машошина

1. Трофимов Андрій, група 213-ФС-Д22

Тема  науково-дослідної роботи “Криптовалюта Chia: становлення та перспективи розвитку”

Науковий керівник:  Олексій Єрмоленко

1. Підопригора Микита, група 104-ФТ-Д19

Тема  науково-дослідної роботи “Сучасна структура вітчизняного фондового ринку”.

Науковий керівник: Олена  Тройнікова

1. Зінчук Інна, 123 – ФС – Д20

Тема  науково-дослідної роботи “Порівняння податків в Україні та Польщі. Огляд цікавих податків у країнах світу”

Науковий керівник: Катерина Карачарова

За результатами розгляду науково-дослідних робіт конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» присвоїла:

І місце Хмельницька Юлія «Дослідження процесу формування боргової залежності України » (науковий керівник Олександра Коковіхіна)

ІІ місце Братковська Тетяна  «Міграція в Україні: факти і цифри 2022» (науковий керівник   Наталія Лисьонкова)

ІІІ місце Івченко Анастасія   «Дослідження перспектив фінансування післявоєнного відновлення України» (науковий керівник   Тетяна Машошина)

Вітаємо усіх учасників і переможців конкурсу, їх наукових керівників!!! Майбутнє української економіки в надійних руках!!! Разом до перемоги!!!