11 Березень 2024

Другий  Відкритий  Всеукраїнський  турнір з фінансової грамотності «FinCup-2024»

5.03.2024 року слухачі  освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий  ринок» у складі команди «Фін-ти» прийняли участь у Другому Відкритому Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FinCup-2024» який проводився за  підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» , Міністерства освіти і науки України, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Громадської організації «Діловий клуб «Партнер», Харківського банківського союзу. Для участі в Турнірі  зареєструвалося 131 команда з усієї України!

Вітаємо кожного учасника! Ви – це надія та потенціал майбутньої сильної України, з вашими знанням та відданістю Україна зможе досягти перемоги та великих успіхів у вирішенні економічних викликів !