06 Квітень 2024

Інтерактивна гра «Фінансовий конструктор»

6 квітня 2024 року кафедрою фінансів, обліку і аудиту  у прямому ефірі було проведено інтерактивну гру «Фінансовий конструктор»  для випускників шкіл та коледжів – сподіваємось майбутніх студентів Українського державного університету залізничного транспорту спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Фінансовий конструктор це інструмент майбутнього успіху, в якому поєднані такі елементи, як гроші, облік, звітність, фінанси, страхування, податки, криптовалюта та  інвестування.

У заході приймали участь випускники шкіл та коледжів з різних куточків України, а саме  з м. Лозова, м. Одеса, м. Мукачево, м.Ізмаїл, м.Полтава, м. Харків та інших.

Під час гри учасники поринули у таємничий світ фінансів та обліку, дізнались про існуючі можливості в сфері інвестицій, DeFi та необанкінгу, а також перевірили свою обізнаність та вдачу. За результатами гри кожен учасник отримав сертифікат, а переможці дипломи та призи.

Випускники шкіл та коледжів не зупиняються на досягнутих результатах і через певний час мають стати справжніми випускниками закладів вищої освіти, а у майбутньому – справжніми фахівцями у набутій спеціальності, чи то бухгалтер, чи то фінансист, чи то аналітик із глибокими знаннями і практичними навичками.

Отже, навчаючись у нашому університеті, складаючи спільно фінансовий конструктор разом з нами ви закладаєте міцне підґрунтя свого майбутнього успіху!!!

Інтерактивна гра «Фінансовий конструктор»