30 Травень 2024

КРУГЛИЙ СТІЛ «МОЛОДІ КАДРИ – МАЙБУТНЄ ПРОФЕСІЇ»

30 травня 2024 року  на платформі ZOOM у форматі Круглого столу «Молоді кадри – Майбутнє професії» відбулась багатостороння зустріч, на якій були присутні представники:

Ради Аудиторської палати України,

Громадської організації «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів обліково-контрольних дисциплін»,

Українського державного університету залізничного транспорту, керівництво та науково-педагогічний склад кафедри фінансів, обліку і аудиту,

закладів вищої освіти України.

На захід також були запрошені здобувачі першого та другого рівнів вищої освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Українського державного університету залізничного транспорту.

Предметом обговорення стали:

процес атестації кандидатів в аудитори;

заохочення студентів та викладачів до складання кваліфікаційного іспиту та проходження атестації аудиторів під час особливого періоду в країні;

обговорення співпраці в процесах проведення професійної практики студентів у вигляді стажування для майбутніх аудиторів;

можливості підвищення кваліфікації викладачів через участь у заходах Аудиторської палати України.

Круглий стіл «Молоді кадри – Майбутнє професії» став стартовим майданчиком з популяризації та розвитку професії аудитора, підвищення її значення у суспільстві, зацікавленості щодо залучення до професії талановитої молоді та виховання висококваліфікованих кадрів, створення позитивного іміджу професійного аудитора та фахівців обліково-фінансових спеціальностей.

Організатор заходу: Аудиторська палата України

Модератор заходу від УкрДУЗТ: проф. Ольга ЄВСЄЄВА.

Відеозапис заходу за посиланням: http://gofile.me/58LqA/rJdTlfAqj

КРУГЛИЙ СТІЛ «МОЛОДІ КАДРИ – МАЙБУТНЄ ПРОФЕСІЇ»
Screenshot