11 Березень 2020

Квест «Фінансовий прорив» ІІ

22 лютого 2020 року кафедрою управління державними та корпоративними фінансами Українського державного університету залізничного транспорту було проведено квест «Фінансовий прорив» для студентів технікумів та коледжів.

Кожна команда з 6-ти осіб, згідно заданого маршруту, на території  Університету мала пройти шлях, який складався з 11 локацій. Прямуючи за маршрутом, учасники повинні були правильно вирішити фінансові і логічні завдання, та якнайшвидше прибути до фінального пункту.

Учасники весело провели час разом зі своїми друзями, а найактивніші команди виграли  подарункові сертифікати на різні види розваг.

Перше місце посіла команда «Олігархи» (Харківський державний автотранспортний коледж). Переможці вибороли 6 сертифікатів до кінотеатру IMAX Планета Кіно.

Друге місце посіла команда «Фінансові генії» (Лозівська філія харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу). Вони отримали 6 сертифікатів на гру в боулінг.

Третє місце посіла команда «Акули бізнесу» (Харківський машинобудівний коледж),  які також отримали 6 сертифікатів на гру в боулінг.

 

Всі учасники квесту отримали  гарний настрій, безліч фінансових цікавинок та сертифікати учасників!!!

Квест «Фінансовий прорив» ІІ