01 Березень 2024

Майстер-клас “Консолідація фінансів, інвестування та оцінювання ризиків підприємств середнього бізнесу Німеччини”

Міжнародна співпраця

Кафедра фінансів, обліку і аудиту регулярно залучає до навчального процесу досвідчених світових науковців та фахівців бізнесу.

Цього разу 1 березня 2024 року відбувся майстер-клас (онлайн-зустріч) із німецьким фахівцем фінансового сектору для здобувачів освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» першого та другого рівнів навчання на платформі ZOOM. Онлайн-зустріч організована зав. кафедри проф. Оленою КІРДІНОЮ за участю викладачів кафедри. Діалог відбувся за допомогою перекладача Ольги ПЕТРУШИНОЇ.

Тема: Консолідація фінансів, інвестування та оцінювання ризиків підприємств середнього бізнесу Німеччини.

СпікерStefan FRANK, фахівець з управлінського обліку на підприємстві середнього бізнесу Німеччини (Баварія, Німеччина).

Спікер висвітив актуальні питання з аналізу сучасного стану, структури фінансово-банківської системи Німеччини та дослідження проблем розвитку її основних структурних елементів. Особливо здобувачам сподобались його кейси, присвячені розвитку інноваційності, спеціалізації на нішевій продукції та активному завоюванню міжнародних ринків.

Після доповіді здобувачі отримали можливість особисто поставити свої запитання, на які отримали змістовні відповіді.

Модератор заходу – Стешенко Олена.