27 Березень 2024

Міжнародний онлайн майстер-клас «Про важливість діяльності Глобального фонду для фінансово-економічного розвитку України».

27 березня 2024 року відбувся міжнародний онлайн майстер-клас на платформі ZOOM для здобувачів освіти першого та другого рівня спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Тема: «Про важливість діяльності Глобального фонду для фінансово-економічного розвитку України».

Спікер ‒  Diederik Lohman (незалежний  консультант The Global Fund, New Jersey, USA)

Організатори зустрічі:  зав кафедри «Фінанси, облік і аудит» Олена КІРДІНА  та гарант магістерської програми спеціальності 072 Олена СТЕШЕНКО за підтримкою в.о. декана економічного факультету Олени СЕМЕНЦОВОЇ, проректора з науково-педагогічної роботи Владислава ПАНЧЕНКА.

На зустрічі були присутні викладачі кафедри та здобувачі освіти.

Спікер розповів про:

• роботу Глобального фонду та важливість його діяльності для економічного розвитку країни
  • венчурні інвестиції за програмами фонду
  • умови надання безповоротної фінансової допомоги Україні
  • про фінансові ризики реалізації програм фонду у різних країнах

Після доповіді здобувачі освіти та викладачі були залучені до обговорення широкого практичного досвіду спікера в роботі Глобального фонду.

Модератор заходу Олена Стешенко

Міжнародний онлайн майстер-клас   «Про важливість діяльності Глобального фонду для фінансово-економічного розвитку України».