10 Січень 2022

Онлайн-турнір для учнівської та студентської молоді «Цифрова економіка в сучасному світі фінансів»

Кафедра «Управління державними та корпоративними фінансами» Українського державного університету залізничного транспорту за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проводить онлайн-турнір «Цифрова економіка в сучасному світі фінансів».

До участі в Турнірі запрошуються – учні 10-11 класів та студенти коледжів і технікумів України.

Турнір проводиться з метою популяризації та формування стійкого інтересу до тенденцій розвитку цифрової економіки, яка стає все більш рушійною силою глобального економічного зростання і відіграє вагому роль в прискоренні темпів економічного розвитку, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу талановитої учнівської та студентської молоді.

ФОРМАТ ТУРНІРУ

Для участі в турнірі необхідно не пізніше 21 січня 2022 р. заповнити електронну форму за посиланням  https://forms.gle/GFiMDyX6eU1rHCzR6

Кожний учасник обирає одну з секцій, в якій бажає взяти участь:

Секція 1. Нові продукти фінансового ринку в умовах цифрової економіки

Секція 2. Цифровізація страхового ринку

Секція 3. Інвестування в криптовалютні активи

Секція 4. Криптовалюти: становлення, перспективи, ризики та регулювання

Секція 5. Інноваційні банківські послуги ХХІ століття.

22 січня кожному учаснику на електронну адресу буде надіслано завдання та інструкцію з виконання.

Виконані роботи учасники турніру матимуть змогу завантажити на пошту вказану в завданні до 17.00 2 лютого 2022 р.

Результати буде оголошено 7 лютого 2022 р.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

066-740-35-32 – Лисьонкова Наталія Миколаївна, доцент кафедри управління  державними та корпоративними фінансами (відповідальна за прийом матеріалів)

097-032-99-24; 050-669-06-26 – Стешенко Олена Дамирівна, доцент кафедри управління  державними та корпоративними фінансами Українського державного університету залізничного транспорту або електронною адресою kaf.finance@ukr.net

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ТУРНІРІ !!!

Онлайн-турнір для учнівської та студентської молоді  «Цифрова економіка в сучасному світі фінансів»