07 Листопад 2021

РОБОТА СЕКЦІЇ «УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ І КОРПОРАТИВНИМИ ФІНАНСАМИ» В РАМКАХ 83 СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

5 листопада 2021 року в рамках 83 студентської науково-технічної конференції відбулася робота секції «Управління державними і корпоративними фінансами» в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

Цього року студентство Українського державного університету залізничного транспорту презентувало  результати досліджень у сфері банківських інновацій, доступності фінансових послуг  в Україні, оцінки ринкової вартості підприємства, digital-банкінгу в Україні, банкрутства банків та багато інших актуальних тем.

По завершенню науково-практичної частини конференції було запропоновано сформувати наукові та практичні висновки і рекомендації на основі доповідей учасників, які після обговорення лягли в основу резолюції конференції, де було відзначено високий загальний рівень наукових досліджень на сучасному етапі розвитку теорії і практики управління фінансами за умов світових інтеграційних процесів.

Цікаві теми, змістовні доповіді, яскраві презентації – все є наполегливою роботою студентів та їх керівників. Участь у конференції стала чудовою можливістю обмінятись думками та поділитись новими знання, що в результаті сприяє формуванню системи сучасних знань і зростанню молодих науковців. Отриманий досвід буде корисним для майбутніх фахівців, тому що професія фінансиста є однією із найбільш престижних та високооплачуваних у світі. Це все справляє враження та надихає!