14 Жовтень 2022

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІІ «TRANSPORT MEANS 2022» (КАУНАС-КЛАЙПЕДА, ЛИТВА)

5-7 жовтня 2022 року на платформі ZOOM відбулася 26-а міжнародна наукова конференція «TRANSPORT MEANS 2022» (Каунас, Литва).

Конференція продовжує давні традиції та відображає найбільш актуальні наукові та практичні проблеми транспортного машинобудування. У доповідях конференції було освітлено широке коло тем, пов’язаних з найбільш актуальними проблемами розвитку транспортних систем сьогодення.

Одними з учасників конференції стали освітяни УкрДУЗТ: професор кафедри фінансів, обліку і аудиту Ольга Євсєєва, доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Підопригора, здобувачка освітнього рівня «магістр» за спеціальністю «Облік і оподаткування» Дар’я Ковальова та випускник-магістр попереднього року випуску за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» Андрій Євсєєв.

Крім того, під керівництвом пані професорки Ольги Євсєєвої на урочисте відкриття конференції та засідання секції автомобільного та залізничного транспорту були долучені студенти здобувачі спеціальності обліку і оподаткування, які з цікавістю прийняли участь у змістовних заходах.

Цьогорічна конференція відзначилася цілковитою підтримкою шановним міжнародним товариством учасників з України, яких тепло та дружньо привітали під час відкриття конференції, підкресливши те, що не лише Литва, а й уся європейська спільнота разом із Україною проти військової агресії з боку Росії.

Детальніше про конференцію.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІІ «TRANSPORT MEANS 2022» (КАУНАС-КЛАЙПЕДА, ЛИТВА)