13 Листопад 2023

Участь у вебінарі “Сучасні тенденції розвитку бухгалтерських та контрольно-ревізійних процесів в Україні – 2023” в рамках профорієнтаційної роботи

Дякуємо колегам з Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього коледжу за запрошення  на вебінар “Сучасні тенденції розвитку бухгалтерських та контрольно-ревізійних процесів в Україні – 2023” та Обласна міжвузівська вікторина “Бухгалтер сьогодні та завтра” присвячені Міжнародному  дню бухгалтера, Всесвітньому дню молоді та Всесвітньому дню науки.  На вебінарі також були присутні викладачі та студенти з Харківського автотранспортного фахового коледжу, Красноградського аграрно-технічного коледжу ім.Ф.Я.Тимошенка.

На заході були презентовані освітні програми спеціальності 071 «Бухгалтерський облік та оподаткування і спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»