29 Березень 2024

ВЕБІНАР «СТРАХОВА СПРАВА» від НАСК «ОРАНТА»

29 березня 2024 року здобувачі освіти першого та другого рівня  спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Українського державного університету залізничного транспорту прийняли участь в онлайн вебінарі на тему «Страхова справа» від НАСК «Оранта».

Основний спікер – Олена ВАГАНОВА (директор з управління персоналом ПАТ «НАСК «ОРАНТА»).

Організатори зустрічі:  зав кафедри «Фінанси, облік і аудит» Олена КІРДІНА  та гарант магістерської програми спеціальності 072 Олена СТЕШЕНКО.

На зустрічі були присутні здобувачі освіти бакалаврського і магістерського рівнів економічних спеціальностей, викладачі та аспіранти кафедри.

Спікер:

• розповіла про свій шлях та плани щодо професійного розвитку і кар’єрного зростання;
  • познайомила здобувачів освіти із тонкощами роботи у страхуванні;
  • поділилася численними кейсами зі страхової справи на основі свого досвіду;
  • обговорила популярні страхові продукти НАСК «ОРАНТА»;
  • зосередилася на останніх викликах і трендах страхового ринку України.

Наприкінці вебінару відбулася сесія питань і відповідей.

Спікер відповіла на запитання здобувачів освіти та надали додаткові приклади й пояснення.

Колектив кафедри дякує Олені ВАГАНОВІЙ за цікавий і корисний вебінар.

Модератор заходу – Олена СТЕШЕНКО

ВЕБІНАР «СТРАХОВА СПРАВА» від НАСК «ОРАНТА»