26 Січень 2024

Захист кваліфікаційних робіт

17, 18, 24 та 25 січня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого рівня вищої освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» за освітньою програмою «Облік, аудит і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітньою програмою «Управління фінансами, банківська справа та страхування».

Дев’ять здобувачів підтвердили високий рівень теоретичних знань та отримали диплом з «відзнакою».

Незважаючи ні на які труднощі наші здобувачі пройшли тернистий шлях дипломного проєктування і успішно захистили кваліфікаційні роботи!!

Одним з ключових напрямів міжнародного співробітництва Українського державного університету залізничного транспорту є навчання здобувачів за спільними програмами двох дипломів із закордонними закладами вищої освіти. У рамках реалізації проекту Європейського Союзу Tempus IV «Магістр інфраструктури та експлуатації високошвидкісного залізничного руху в Україні» Університет співпрацює з Національною консерваторією мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж, Франція). Здобувачка вищої освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»   Ірина Іваник успішно захистила кваліфікаційну роботу за програмою «Два дипломи» і таким чином отримала дипломи про вищу освіту європейського зразка двох університетів – УкрДУЗТ та європейського ЗВО-партнера.

Колектив кафедри щиро вітає випускників 2024 року та бажає успіхів на життєвому шляху та професійного становлення!

Не тільки сподіваємось, а впевнені, що знання, які ви отримали, навчаючись у нашому університеті на кафедрі фінансів, обліку і аудиту будуть в нагоді не тільки особисто, а й у реальній економіці та у повоєнному відновленні країни!

Захист кваліфікаційних робіт