21 Лютий 2024

Зустріч зі студентами Харківського автотранспортного фахового коледжу.

В рамках профорієнтаційної роботи 20 лютого 2024 року кафедрою фінансів, обліку і аудиту Українського державного університету залізничного транспорту було проведено зустріч зі студентами Харківського автотранспортного фахового коледжу.

Під час зустрічі викладачі кафедри познайомили присутніх з можливостями навчання на освітніх програмах Університету, а також більш детально обговорено умови навчання за освітніми програмами «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

В ході зустрічі учні проявили зацікавленість особливостями навчання в Університеті та перспективами професії фахівця з обліку та фінансів. Колектив кафедри фінансів щиро вдячний куратору Скрипаченко Олені Володимирівні за допомогу в організації такої профорієнтаційної зустрічі.

Зустріч зі студентами Харківського автотранспортного фахового коледжу.