15 Грудень 2023

83-я студентська науково-технічна конференція секція “Управління експлуатаційною роботою”

З  12 по 14 грудня 2023 року в Українському державному університеті залізничного транспорту проходила 83-та студентська науково-технічна конференція. Участь представників кафедри управління експлуатаційною роботою в цій конференції було організовано завідувачем кафедри д.т.н., професором Т.В. Бутько. На пленарному засіданні факультету управління процесами перевезень від кафедри управління експлуатаційною роботою виступив студент денної форми навчання Д. Плахотніков групи 216-ОМП-Д23 із доповіддю на тему «Організація роботи припортової залізничної станції на основі інтероперабельності». Керівник підготовкою студента – доцент Т.В. Головко.

13-14 грудня працювала секція управління експлуатаційною роботою. Науковий керівник – доцент О.М. Ходаківський. В роботі секції брали участь студенти, які навчаються за І-м та ІІ-м освітнім рівнем, галузі знань – 27 транспорт, спеціальності – 275.02 транспортні технології (залізничний транспорт). Освітні програми, які представляли студенти: організація міжнародних перевезень, організація перевезень і управління на транспорті. У відповідності до Програми роботи секції було заслухано 55 доповідей, зроблених 74 студентами. Керівництво цією науковою роботою студентів здійснювали науково-педагогічні працівники кафедри управління експлуатаційною роботою, кількістю – 15 осіб. Заслухані доповіді мають дослідницький характер – 30, реферативний – 23, а дослідницький по завданню підприємства – 2. Загальна кількість тез доповідей, яку сформовано для публікації – 33 тези.

За результатами двох засідань секції управління експлуатаційною роботою були визначені найкращі доповідачі, а також рекомендовані наукові роботи до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук та Міському конкурсі наукових робіт (м. Харків).