21 Січень 2021

Вітаємо Прохорченко Галину Олегівну та Прохорова Віктора Миколайовича з присвоєнням вченого звання доцента

Досягаючи певних висот у науці, людина стає не тільки освіченішою, але й  мудрішою.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.11.2020 № 1471 « Рішення вчених рад закладів вищої освіти про присвоєння вченого звання доцента» науково-педагогічний колектив кафедри  щиро радіють і вітають  доцентів кафедри управління експлуатаційною роботою Прохорченко Галину Олегівну та Прохорова Віктора Миколайовича з присвоєнням вченого звання доцента.

Цей  вагомий здобуток став визнанням Ваших наукових досягнень та педагогічної діяльності! Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються Вам!